Vývoj na trzích

Vývoj na trzích - únor 2016

Od poloviny února se situace na trzích uklidňuje. Ceny akcií začaly pozvolna růst. Ropa se také odrazila ode dna (minimálně dočasně). Již třetí měsíc roste cena zlata. Oslabuje britská libra. Trochu překvapivě prudce posílil japonský jen.

Více v měsíčním přehledu vývoje na finančních trzích (ke stažení v pdf) + jeden investiční tip.

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
3. 3. 2016

V únoru jsme se v článcích věnovali tematice zdanění výnosů z investic. Nejsem daňový poradce, pouze "poučený laik", proto doporučuji konkrétní případy vždy konzultovat raději se zkušeným daňovým poradcem. Ale pro základní orientaci v problematice zdanění výnosů z investic snad náš přehled poslouží dobře.

 

vyvoj-na-financnich-trzich-2016-02.pdf

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
3. 3. 2016

Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (35.4 + 8.0) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem multi-fondu Otakar. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru