Reference

Již 19 let pečujeme o vaše investice jako o své vlastní. Obsloužili jsme už 690 klientů. Přečtěte si reference našich spokojených klientů.

Ing. David Krása místopředseda představenstva společnosti METROPROJEKT Praha a.s.
S panem Traxlerem spolupracujeme při správě rodinných financí od roku 2012. Vždy nám dokázal jasně a srozumitelně zodpovědět naše dotazy a nabídnout a provést dobré řešení.
Ing. Milan Hluchý, Ph.D. zakladatel a spolumajitel společnosti BIOCONT LABORATORY, Brno
Velmi oceňuji jak obchodní model firmy FINEZ, tak seriózní přístup pana Traxlera osobně.
Ing. Zbyněk Pořízek podnikatel - Sklenářství Limpido, Vyškov
Transparentní a srozumitelné jednání. Finanční portfolio ušité na míru. Nemusím se o nic starat a mám dokonalý přehled o mých investicích.
Petr Sommer podnikatel v oboru IT, Praha
Se společností FINEZ spolupracuji od roku 2012, nejprve ve formě konzultací, následně pak ve formě kompletní správy mých investic. S dosaženými výsledky jsem spokojen. Na spolupráci oceňuji zejména individuální přístup.
Oldřich Hamerník Jihlava
Jan Traxler je pro mne synonymem důvěryhodného a spolehlivého poradce, jež své poradenství provádí v souladu se skutečnými požadavky svých klientů a v jejich prospěch. To vše s velkou profesní zkušeností a nadhledem. Jsem velmi rád, že mohu využívat jeho služeb.
Roman Roszka Business Consultant, Švýcarsko
Důvod, proč jsem se rozhodl spolupracovat s panem Traxlerem, je transparentnost a osobní přístup. Byly mi vysvětleny všechny poplatky a smlouvy od A do Z, takže jsem zatím nezaznamenal žádné negativní překvapení.
Petr Š. lékař, Plzeň
Klient si přál zachovat anonymitu
Pan Traxler je sympatický mladý muž s dobrým přehledem o finančnictví. Vždy mi dovede poskytnout náhled na reálné možnosti. Má mou důvěru.
Jiří K. lékař, Česká Lípa
Klient si přál zachovat anonymitu
Se službami pana Traxlera jsem nadmíru spokojen. Vždy dovede najít vhodné produkty, které vystihují mou filosofii investování.
Tomáš V. rentiér, Praha
Klient si přál zachovat anonymitu
S firmou pana Traxlera spolupracuji již mnoho let a jsem velmi spokojen. Pomohl nám zajistit potřebnou rentu.
Radek H. manažer, Praha
Klient si přál zachovat anonymitu
U FINEZ oceňuji fundovanost a zdravě kritické myšlení, transparentnost a také důvěryhodnost v osobě Jana Traxlera.
Vladimír Ch. rentiér, Znojmo
Klient si přál zachovat anonymitu
Rád čtu články pana Traxlera, na nichž se mi líbí jeho realistický pohled. Oceňuji, že respektuje moje preference, navrhne řešení, osobně přijede a udržuje mailový kontakt o novinkách.
Lucie H. Financial and Accountant Manager, Brno
Klient si přál zachovat anonymitu
S poskytováním investičního poradenství pana Traxlera jsem velmi spokojená. O investicích má aktuální přehled. Dovede zjistit informace i o nástrojích, které mi byly doporučeny z jiného zdroje. Libí se mi i to, že přistupuje k doporučením uvážlivě a s čitelnou strategií.
Dana F. Brno
Klient si přál zachovat anonymitu
Vážím si individuálního přístupu pana Traxlera. Pomáhá nám úspěšně zhodnocovat úspory. Má mou plnou důvěru.
Dana K. Praha
Klient si přál zachovat anonymitu
Cením si péče FINEZ, velkou předností je vaše okamžitá reakce na situaci na trhu. Mám přehledně uspořádané portfolio, jehož hodnota pěkně roste, a mohu s vámi průběžně vše konzultovat.
Marek S. Nymburk
Klient si přál zachovat anonymitu
Společnost FINEZ mi poskytuje to, co sám díky svému vytížení nejsem schopen - pravidelný přehled o mých investicích a případně doporučení na úpravu portfolia. Stejně tak si cením i tomu odpovídající péče o zákazníka.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (37.1 + 16.7) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem fondů Otakar a Ernest. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru