Individuální portfolio

Investice šité na míru investorovi

Co nabízíme

Ochráníme vaše úspory před inflací, zajistíme pravidelnou rentu, zabezpečíme dědictví... dle vaší konkrétní situace a cílů vám sestavíme a pomůžeme spravovat individuální portfolio investic.

Individuálně spravujeme s klienty portfolia od 10 mil. Kč.
Alternativně můžete od 1 mil. Kč využít také náš multi-fond Otakar, kde spravujeme vlastní peníze a do kterého pečlivě vybíráme jen nejlepší investice.

Více o individuálním portfoliu Mám zájem o investici

Jak pracujeme

Již 19 let pečujeme o vaše investice jako o své vlastní. Obsloužili jsme už 690 klientů.

Stabilní výnosy

Stabilní výnosy

Nikdy neslibujeme nereálné výnosy. Naší prioritou je ochrana před inflací. Při investování preferujeme reálná hmotná aktiva, která mají jasnou užitnou hodnotu a generují stabilní výnosy (nemovitosti, půda, výrobní firmy aj.)
Rozložení majetku

Rozložení majetku

Dbáme na široké a vyvážené rozložení portfolia investic a minimalizaci rizika. Prostřednictvím vybraných fondů investujeme do nemovitostí, zemědělské půdy, akcií na burze, privátně vlastněných firem (private equity), developerských projektů, obnovitelných zdrojů energie a jiných aktiv.
Férová odměna

Férová odměna

Neúčtujeme žádné vstupní poplatky ani žádné fixní servisní poplatky. Bereme si pouze férovou odměnu podílem na zisku. U individuálních portfolií fakturujeme jednou ročně 10 % ze zisku + DPH. U multi-fondu Otakar je obdobně nastaven podíl 12 % ze zisku.
Dlouhodobý servis

Dlouhodobý servis

Pečujeme o vaše investice, jak nejlépe umíme. Dostáváte pravidelné reporty a individuální doporučení. Pomáháme vám s vyřizováním veškeré administrativy, daní atd.

Hmotná aktiva s reálnou užitnou hodnotou

Chráníme Vaše investice

Nespekulujeme. Nesázíme ruletu.
Nesnažíme se něco levně koupit a draze prodat.

  • Neobchodujeme aktivně s akciemi ani indexy
  • Nespekulujeme se zlatem ani jinými komoditami
  • Nesázíme na pohyby kurzů měn
  • Nehrajeme si s kryptoměnami

Ukázka složení portfolia

Každé portfolio individuálně přizpůsobujeme cílům
investora a aktuální situaci.

U někoho upřednostňujeme likvidnější a konzervativnější nástroje, u jiného méně likvidní, ale výnosnější investice. Vždy se při tom snažíme portfolio co nejlépe rozložit mezi různé typy aktiv, přičemž preferujeme reálná hmotná aktiva, která mají jasnou užitnou hodnotu a generují stabilní výnosy.

Ukázka složení portfolia

Ukázka reálných výnosů

Každé portfolio může mít jiný cílený výnos. Záleží na rizikovém profilu investora, plánovaném časovém horizontu investic a potřebě jejich dostupnosti (likvidity). Zpravidla u většiny klientů cílujeme dlouhodobě na výnosy 5-7 % p.a., respektive 2-3 % p.a. nad inflací.

Privátní poradenství - Ukázka reálných výnosů
Dlouhodobý výnos
5 - 7 % p.a.

Investovaná částka
10 mil. Kč
 

Hodnota za 13 let
22-25 mil. Kč

Simulace vývoje reálných portfolií kalkulována dle historických čistých výnosů jednotlivých nástrojů a po započtení odměny ze zisku ve výši 10 % + DPH.

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (24.7 + 41.9) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem fondů Otakar a Ernest. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru