O nás

Kdo se stará o vaše investice?

Jan Traxler

Privátní investiční poradce

Klientům vždy doporučuji pouze investice, kterým plně důvěřuji a do kterých investuji vlastní peníze.


Asi se mohu označit za průkopníka placeného poradenství formou odměny ze zisku. Jako finanční a investiční poradce jsem začal pracovat v roce 2004, ale neztotožnil jsem se s politikou vysokých poplatků a provizních systémů většiny finančních institucí. A tak jsem se rozhodl jít vlastní cestou a o tři roky později jsem založil firmu FINEZ Investment Management, která dnes poskytuje privátní investiční poradenství klientům s investovaným majetkem od 10 milionů korun.

V roce 2021 jsem pak založil multi-fond Otakar, kde jsou stejné investice dostupné investorům už od 1 milionu korun. Kromě toho radím se správou investic také několika církevním organizacím a nadacím. Příležitostně pořádám investiční kurzy pro privátní bankéře a finanční poradce. Jsem odborným garantem portálů Nemovitostní-fondy.cz a FKI-fondy.cz a autorem více než 700 odborných článků a publikací.

Žiju na jižní Moravě, ale jezdím za klienty po celé ČR. Jsem ženatý a mám dvě děti. Ve volném čase hraju stolní tenis, do kanceláře jezdím nejraději na kole a miluji horskou turistiku.

Jan Traxler - investiční poradce

Zkušenosti

19

19

let zkušeností
740

740

odborných článků
690

690

obsloužených klientů

Kde publikuji

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (49.7 + 46.3) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem fondů Otakar a Ernest. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru