Vývoj na trzích

Vývoj na trzích - červenec 2016

Akcie v USA na historickém maximu. Cena stříbra již stoupla od začátku roku téměř o 50 %. Přichází znovu čas na spekulaci na pokles japonské měny.

Více v měsíčním přehledu vývoje na finančních trzích (ke stažení v pdf) + jeden investiční tip.

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
2. 8. 2016

Ceny akcií v USA stouply v červenci na nové maximum. Jinde ve světě jsou ale v průměru zhruba o 15 % nižší než loni na jaře. Více v článku: Akcie trhají rekordy?

Také ceny nemovitostí v České republice poslední tři roky prudce stoupají. Tempo růstu není udržitelné, ale propad cen příliš nehrozí. Přestože se i v ČR pomalu začíná nafukovat nemovitostní bublina, ke splasknutí má dle mého názoru daleko. I při stávajících cenách považuji investici do kvalitní nemovitosti za jednu z nejlepších možností, jak dlouhodobě zhodnocovat peníze a generovat pravidelnou rentu. Více v článku: Nafukuje se v ČR nemovitostní bublina?

vyvoj-na-financnich-trzich-2016-07.pdf

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
2. 8. 2016

Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (19.9 + 38.9) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem multi-fondu Otakar. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru