Vývoj na trzích

Vývoj na trzích - srpen 2013

Ceny akcií ve světě mírně oslabily, zejména na emerging markets pokračují akcie v poklesu. Velkou roli v tom hrají také měny. Vesměs všechny asijské a latinskoamerické měny silně oslabují vůči dolaru.

Více v měsíčním přehledu vývoje na finančních trzích (ke stažení v pdf) a jako bonus navíc jeden investiční tip, jak se dlouhodobě podílet na případném růstu ceny zlata.

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
23. 9. 2013

Pro zajímavé investiční tipy s vysokým výnosovým potenciálem si objednejte službu FINEZ Research.

Psáno pro měsíčník Finanční poradce z nakladatelství Economia.

P.S. Omlouvám se za pozdní publikování přehledu. Až po upozornění jednoho čtenáře jsem zjistil, že jsme přehled vývoje na trzích za srpen zapomněli publikovat na webu.

vyvoj-na-financnich-trzich-2013-08.pdf

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
23. 9. 2013

Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (22.5 + 45.2) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem multi-fondu Otakar. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru