Vývoj na trzích

Vývoj na trzích - březen 2016

Březen se nesl ve znamení uklidnění trhů. Ceny akcií vesměs mírně stouply a ceny komodit se začaly výrazněji zvedat. Ovšem duben a výsledková sezóna za první čtvrtletí tohoto roku může s trhy znovu pořádně zahýbat.

Více v měsíčním přehledu vývoje na finančních trzích (ke stažení v pdf) + jeden investiční tip.

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
1. 4. 2016

Úroky v bankách nadále klesají a lidé zoufale hledají bezpečný, ale přitom relativně vysoký výnos. Zprostředovatelé a "finanční poradci" tak poslední dobou místo pojistek a podobných produktů stále více prodávají zlato a nejrůznější dluhopisy, často dokonce v rámci neveřejné nabídky. Tyto dluhopisy však ve většině případů skrývají poměrně vysoké riziko, které mnoho lidí ve slepé důvěře přehlíží.

Všeobecná rada zní: "Nekupujte dluhopisy firem, které dost dobře neznáte."

vyvoj-na-financnich-trzich-2016-03.pdf

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
1. 4. 2016

Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (8.5 + 38.5) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem multi-fondu Otakar. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru