Investiční výhled

Investiční výhled FINEZ Investment Management - listopad 2008

Je tomu již více než rok, co akciové trhy zasáhla velká vlna výprodejů, jež se táhne až do dnešních dnů. Začaly prudce růst komodity, následkem čehož se zvedla inflace. Díky vysoké inflaci zase zvedaly centrální banky úrokové sazby. To mělo krátkodobě negativní dopad na dluhopisy, které jsou nyní ještě pod tlakem finanční krize. Takřka všude padají ceny nemovitostí. V poslední době ještě splaskává komoditní bublina. Procházíme vzrušujícím obdobím, na vlastní kůži zažíváme úzkou provázanost finančních trhů a často se zklamáním sledujeme, jak hodnota našeho majetku klesá. Pojďme si trochu zrekapitulovat dění posledních měsíců a podívat se, co nás možná čeká a možná nemine, a jak z toho vytěžit maximum.

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
11. 11. 2008

Níže je celý dokument ke stažení.

investicni-vyhled-finez-investment-management_listopad-2008.pdf

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
11. 11. 2008

Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (47.8 + 14.0) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem multi-fondu Otakar. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru