Vývoj na trzích - červenec 2016

Akcie v USA na historickém maximu. Cena stříbra již stoupla od začátku roku téměř o 50 %. Přichází znovu čas na spekulaci na pokles japonské měny.

Více v měsíčním přehledu vývoje na finančních trzích (ke stažení v pdf) + jeden investiční tip.

02.08.2016, Vývoj na trzích, Jan Traxler, Počet přečtení: 2132

Ceny akcií v USA stouply v červenci na nové maximum. Jinde ve světě jsou ale v průměru zhruba o 15 % nižší než loni na jaře. Více v článku: Akcie trhají rekordy?

Také ceny nemovitostí v České republice poslední tři roky prudce stoupají. Tempo růstu není udržitelné, ale propad cen příliš nehrozí. Přestože se i v ČR pomalu začíná nafukovat nemovitostní bublina, ke splasknutí má dle mého názoru daleko. I při stávajících cenách považuji investici do kvalitní nemovitosti za jednu z nejlepších možností, jak dlouhodobě zhodnocovat peníze a generovat pravidelnou rentu. Více v článku: Nafukuje se v ČR nemovitostní bublina?


Chcete dostávat na email nové články a tipy na investice?Přihlaste se k odběru bezplatného investičního newsletteru FINEZ a nebo nás sledujte na facebooku.

investiční newsletter

Přihlašte se k odběru bezplatného investičního newsletteru.

Soubory ke stažení:

Název Datum Staženo
Vývoj na trzích - červenec 2016 2016-08-02 22:05:38 1160x

Chcete poradit s investicemi?

Nepomůžeme vám rychle zbohatnout, ale ukážeme vám, jak nechat peníze dlouhodobě pracovat pro vás, aby generovaly stabilní výnosy. Podívejte se na příklady z praxe

kontaktujte nás