Investiční výhled FINEZ Investment Management - listopad 2008

Je tomu již více než rok, co akciové trhy zasáhla velká vlna výprodejů, jež se táhne až do dnešních dnů. Začaly prudce růst komodity, následkem čehož se zvedla inflace. Díky vysoké inflaci zase zvedaly centrální banky úrokové sazby. To mělo krátkodobě negativní dopad na dluhopisy, které jsou nyní ještě pod tlakem finanční krize. Takřka všude padají ceny nemovitostí. V poslední době ještě splaskává komoditní bublina. Procházíme vzrušujícím obdobím, na vlastní kůži zažíváme úzkou provázanost finančních trhů a často se zklamáním sledujeme, jak hodnota našeho majetku klesá. Pojďme si trochu zrekapitulovat dění posledních měsíců a podívat se, co nás možná čeká a možná nemine, a jak z toho vytěžit maximum.

11.11.2008, Investiční výhled, Jan Traxler, Počet přečtení: 5374

Níže je celý dokument ke stažení.


Chcete dostávat na email nové články a tipy na investice?Přihlaste se k odběru bezplatného investičního newsletteru FINEZ a nebo nás sledujte na facebooku.

investiční newsletter

Přihlašte se k odběru bezplatného investičního newsletteru.

Soubory ke stažení:

Název Datum Staženo
Investiční výhled FINEZ Investment Management - listopad 2008 2008-11-11 00:35:54 1928x

Chcete poradit s investicemi?

Nepomůžeme vám rychle zbohatnout, ale ukážeme vám, jak nechat peníze dlouhodobě pracovat pro vás, aby generovaly stabilní výnosy. Podívejte se na příklady z praxe

kontaktujte nás