Investiční výhled FINEZ Investment Management - duben 2008

První čtvrtletí roku je za námi. Nejvyšší čas zrekapitulovat vývoj na trzích a podívat se do křišťálové koule, jak by se trhy mohly vyvíjet dál. Zvlášť u akciových trhů je ta křišťálová koule v krátkodobém horizontu na místě. Tady žádná seriózní analýza nemá šanci se uchytit. Přes veškerou nejistotu jedno lze říct celkem jistě, na současné situaci mohou velmi dobře profitovat krátkodobí i dlouhodobí investoři. Kdo má dlouhý investiční horizont, má šanci dnes nakupovat "se slevou". Kdo se nemůže nebo nechce spoléhat na strategii buy-and-hold, ten zase může využít instrumentů těžících ze současné vysoké volatility. S dobrou strategií si každý může přijít na své.

16.04.2008, Investiční výhled, Jan Traxler, Počet přečtení: 5206

Zde si můžete stáhnout celý dokument. Po předchozí domluvě a s uvedením zdroje je možné materiál šířit a používat k citacím.


Chcete dostávat na email nové články a tipy na investice?Přihlaste se k odběru bezplatného investičního newsletteru FINEZ a nebo nás sledujte na facebooku.

investiční newsletter

Přihlašte se k odběru bezplatného investičního newsletteru.

Soubory ke stažení:

Název Datum Staženo
Investiční výhled FINEZ Investment Management - duben 2008 2008-04-16 07:13:52 1980x

Chcete poradit s investicemi?

Nepomůžeme vám rychle zbohatnout, ale ukážeme vám, jak nechat peníze dlouhodobě pracovat pro vás, aby generovaly stabilní výnosy. Podívejte se na příklady z praxe

kontaktujte nás