Investiční výhled

Investiční výhled FINEZ Investment Management - leden 2009

Rok 2008 byl pohromou pro většinu investorů, rok 2009 bude pohromou pro mnoho podniků a jejich zaměstnance. Z dlouhodobého pohledu je ale tento ozdravný proces ekonomiky žádoucí. A co přinese rok 2009 investorům? Vše lze shrnout do třech slov: „Nic není nemožné." Přesto se v tomto výhledu již tradičně pokusíme poukázat na zajímavé investiční příležitosti. Ale pozor, většina má spíše dlouhodobý charakter, protože krátkodobé odhady mají dnes důvěryhodnost politického projevu před volbami. V listopadu jsme se podrobně věnovali akciím a REITs. Tentokrát je ve výhledu největší prostor věnován dluhopisům a komoditám.

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
31. 1. 2009

Celý výhled je ke stažení v tabulce.

investicni-vyhled-finez-investment-management-leden-2009.pdf

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
31. 1. 2009

Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (24.7 + 3.9) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem multi-fondu Otakar. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru