Investiční výhled

Investiční výhled FINEZ Investment Management - duben 2008

První čtvrtletí roku je za námi. Nejvyšší čas zrekapitulovat vývoj na trzích a podívat se do křišťálové koule, jak by se trhy mohly vyvíjet dál. Zvlášť u akciových trhů je ta křišťálová koule v krátkodobém horizontu na místě. Tady žádná seriózní analýza nemá šanci se uchytit. Přes veškerou nejistotu jedno lze říct celkem jistě, na současné situaci mohou velmi dobře profitovat krátkodobí i dlouhodobí investoři. Kdo má dlouhý investiční horizont, má šanci dnes nakupovat "se slevou". Kdo se nemůže nebo nechce spoléhat na strategii buy-and-hold, ten zase může využít instrumentů těžících ze současné vysoké volatility. S dobrou strategií si každý může přijít na své.

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
16. 4. 2008

Zde si můžete stáhnout celý dokument. Po předchozí domluvě a s uvedením zdroje je možné materiál šířit a používat k citacím.

investicni-vyhled-finez-investment-management_duben-2008.pdf

Jan Traxler
Privátní investiční poradce
16. 4. 2008

Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat na e-mail newsletter FINEZ a informace o zajímavých investičních příležitostech, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (17.6 + 3.3) *

Kontaktujte nás

Jan Traxler
Privátní investiční poradce

Jsem jednatelem společnosti FINEZ a zakladatelem multi-fondu Otakar. S klienty jednám přímo já. Více o mně

Sledujte nás

 

Upozorňujeme, že po telefonu neposkytujeme žádné informace k investicím ani službám, neboť hovory nejsou nahrávány a my máme ze zákona povinnost archivovat veškerou komunikaci se zákazníky. Telefon slouží pouze k domluvení termínu osobní schůzky či nahrávaného videohovoru. K veškerým dotazům jinak prosím využívejte kontaktní formulář nebo email.

Nahoru